235 000 €
36 €/m²
Property 25906 photo 1
Property 25906 photo 2
Property 25906 photo 3
Property 25906 photo 4
Property 25906 photo 5
Property 25906 photo 6
Property 25906 photo 7
Property 25906 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34207
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
250 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37860
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
280 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29138
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42440
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
230 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58095
  • ფართი 2770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
315 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48867
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა