1 600 000 €
17778 €/m²
Property 25777 photo 1
Property 25777 photo 2
Property 25777 photo 3
Property 25777 photo 4
Property 25777 photo 5
Property 25777 photo 6
Property 25777 photo 7
  • ობიექტის კოდი 25777
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 90 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24901
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 799 000 € 11835 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37016
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 750 000 € 7882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36148
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 740 000 € 11677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54598
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 450 000 € 5686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41318
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა