Property 25388 photo 1
Property 25388 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 94000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
580 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42862
  • ფართი 17500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
550 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34256
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
870 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19477
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
550 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35807
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
750 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63483
  • ფართი 17439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა