650 000 €
406 €/m²
Property 25355 photo 1
Property 25355 photo 2
Property 25355 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1599 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1279 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
550 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32190
  • ფართი 2250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
580 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51292
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
900 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40794
  • ფართი 72000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა