იყიდება - სასტუმრო 20000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე სტრატონი
640 000 €
32 €/m²
Property 2525 photo 1
Property 2525 photo 2

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 73 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
540 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61751
  • ფართი 4959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 190 m
იყიდება
860 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44409
  • ფართი 16500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა