75 000 €
1250 €/m²
Property 25235 photo 1
Property 25235 photo 2
Property 25235 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 60 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space in Kaminia, the commercial space is located on the ground floor of 60 sqm and contains one open space,two wc and air-condition.

The commercial space is located in Kaminia area,Piraeus.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37877
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63238
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა