300 000 €
42 €/m²
Property 25131 photo 1
Property 25131 photo 2
Property 25131 photo 3
Property 25131 photo 4
Property 25131 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42440
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
300 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25131
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
250 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56546
  • ფართი 2569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9635
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35771
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21749
  • ფართი 44000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა