იყიდება - კოტეჯი 300 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 900 000 €
6333 €/m²
Property 25113 photo 1
Property 25113 photo 2
Property 25113 photo 3
Property 25113 photo 4
Property 25113 photo 5
Property 25113 photo 6
Property 25113 photo 7
Property 25113 photo 8
Property 25113 photo 9
Property 25113 photo 10
Property 25113 photo 11
Property 25113 photo 12
Property 25113 photo 13
Property 25113 photo 14
Property 25113 photo 15
Property 25113 photo 16
Property 25113 photo 17
  • ობიექტის კოდი 25113
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 300 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 300 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

  • External Wall Insulation System for weathering proofing
  • Sound Insulation with European Certified Bricks which are both fire resistant and durable
  • Mitsubishi Heavy Industries Air conditioning with unique air passageflow and reduced noise levels
  • Clay Tile Roofing for ensured waterproofing and insulation
  • German Double Glazed Windows with multi chamber design for high thermal and acoustic insulation
  • Water Filtration System to make your water clear and clean
  • Advance Alarm System, Intercom and automated gates
  • Two Satellite Broadcasting Systems 
  • Roller Shutter & Fly Screens where roller blinds can withstand a high wind load and also provide thermal and acoustic insulatio
  • Automatic timers for lighting, appliances and irrigation systems
  • Large BBQ Area
  • Stone Cladding
  • Syrian Marble columns and balustrades
  • Overflow Swimming Pool with new technology for filtration and ionization of water making it safer for the whole family
  • Mediterranean Style Garden
  • You get to choose from a large selection of quality kitchens

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 600 000 € 6504 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26650
  • ფართი 246 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა