იყიდება - კოტეჯი 250 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 800 000 €
7200 €/m²
Property 25110 photo 1
Property 25110 photo 2
Property 25110 photo 3
Property 25110 photo 4
Property 25110 photo 5
Property 25110 photo 6
Property 25110 photo 7
Property 25110 photo 8
Property 25110 photo 9
  • ობიექტის კოდი 25110
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 250 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 800 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 250 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

External Wall Insulation System for weathering proofing.
Sound Insulation with European Certified Bricks which are both fire resistant and durable. Mitsubishi Heavy Industries Air conditioning with unique air passage flow and reduced noise levels.
Clay Tile Roofing for ensured waterproofing and insulation.
German Double Glazed Windows with multi chamber design for high thermal and acoustic insulation.
Water Filtration System to make your water clear and clean.
Advance Alarm System, Intercom and automated gates.
Two Satellite Broadcasting Systems.
Roller Shutter & Fly Screens where roller blinds can withstand a high wind load and also provide thermal and acoustic insulation.
Automatic timers for lighting, appliances and irrigation systems.
Large BBQ Area.
Stone Cladding.
Syrian Marble columns and balustrades.
Overflow Swimming Pool with new technology for filtration and ionization of water making it safer for the whole family.
Mediterranean Style Garden.
You get to choose from a large selection of quality kitchens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 14814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36963
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 680 000 € 4745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49807
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47537
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა