იყიდება - კოტეჯი 500 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 500 000 € 1 200 000 €
2400 €/m²
Property 25093 photo 1
Property 25093 photo 2
Property 25093 photo 3
Property 25093 photo 4
Property 25093 photo 5
Property 25093 photo 6
Property 25093 photo 7
Property 25093 photo 8
Property 25093 photo 9
Property 25093 photo 10
  • ობიექტის კოდი 25093
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 500 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 732 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 500 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38319
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 450 000 € 7837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44081
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37733
  • ფართი 254 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41720
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24040
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36409
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25093
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა