იყიდება - სასტუმრო 16800 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
1 600 000 €
95 €/m²
Property 25032 photo 1
Property 25032 photo 2
Property 25032 photo 3
Property 25032 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 76 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 16800 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 850 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5703
  • ფართი 8620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 600 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25032
  • ფართი 16800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 500 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5452
  • ფართი 10550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 000 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1922
  • ფართი 38500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25702
  • ფართი 40687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 400 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45826
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა