50 000 € 35 000 €
69 €/m²
Property 25011 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 507 კვ.მ. on the Euboea island .ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 130 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

The plot of land in which there is a possibility to built 130 sq.m is located in the area of Kokini-Marmari on Evia island 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42882
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
53 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31438
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა