Property 24955 photo 1
Property 24955 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1220 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 145 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
600 000 € 491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24955
  • ფართი 1220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
850 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62951
  • ფართი 4444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
600 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45278
  • ფართი 14530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა