2 100 000 € 1 900 000 €
8017 €/m²
Property 24901 photo 1
Property 24901 photo 2
Property 24901 photo 3
Property 24901 photo 4
Property 24901 photo 5
Property 24901 photo 6
Property 24901 photo 7
Property 24901 photo 8
Property 24901 photo 9
Property 24901 photo 10
Property 24901 photo 11
Property 24901 photo 12
  • ობიექტის კოდი 24901
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 237 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 237 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 880 000 € 17245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41365
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 15942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41338
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 780 000 € 14354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41326
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 220 000 € 16204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45137
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 960 000 € 17011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41364
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 400 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33894
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა