255 000 € 210 000 €
2471 €/m²
Property 24896 photo 1
Property 24896 photo 2
Property 24896 photo 3
Property 24896 photo 4
Property 24896 photo 5
Property 24896 photo 6
Property 24896 photo 7
  • ობიექტის კოდი 24896
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 85 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52364
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52182
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51969
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა