140 000 €
82 €/m²
Property 24773 photo 1
Property 24773 photo 2
Property 24773 photo 3
Property 24773 photo 4
Property 24773 photo 5
Property 24773 photo 6
Property 24773 photo 7
Property 24773 photo 8
Property 24773 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1700 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a 1700 sq.m plot of land located in the north-east of Corfu.

The plot is buildable with potential of 180 sq.m of living space. It is on a hillside which provides sea view. It has an easy access by car and water and eletricity are nearby.

The closest beaches are Kerasia and Avlaki, within 10 min drive.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60117
  • ფართი 914 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
199 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60789
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44928
  • ფართი 370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60620
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
168 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50823
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
155 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48281
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
120 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57905
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
130 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32575
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
190 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44584
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა