310 000 €
646 €/m²
Property 24735 photo 1
Property 24735 photo 2
Property 24735 photo 3
Property 24735 photo 4
Property 24735 photo 5
Property 24735 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1992
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 480 კვ.მ on the Euboea island . კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

For sale is a three-storey unfinished cottage in the town of Yaltra on the island of Evia.

Each floor consists of one large room, there is the possibility of free planning.

The total area of the house is 480 sq.m., the plot is 500 sq.m. There is an enclosed garage.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10023
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
370 000 € 2466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63773
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1650 m
იყიდება
310 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24735
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
310 000 € 1550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51227
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა