1 250 000 €
10246 €/m²
Property 24584 photo 1
Property 24584 photo 2
Property 24584 photo 3
  • ობიექტის კოდი 24584
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 122 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 122 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale seafront two bedroom apartment on the 4th floor, in tourist area of Agios Tychonas. Nearby to supermarkets, banks, post office, cafes, restaurants, etc.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 740 000 € 11677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54598
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 059 000 € 6266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39433
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 700 000 € 6028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52044
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 17777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25777
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 750 000 € 7882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36148
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 580 000 € 6810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56951
  • ფართი 232 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა