110 000 €
26 €/m²
Property 24568 photo 1
Property 24568 photo 2
Property 24568 photo 3
Property 24568 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 11 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4200 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63646
  • ფართი 4154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43284
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
90 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36009
  • ფართი 5304 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30602
  • ფართი 4536 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
125 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62298
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
130 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39405
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
90 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50678
  • ფართი 4056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
140 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36520
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
96 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40719
  • ფართი 2010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა