იყიდება - სასტუმრო 10000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პალიოური
75 000 €
7 €/m²
Property 24441 photo 1
Property 24441 photo 2
Property 24441 photo 3
Property 24441 photo 4
Property 24441 photo 5
Property 24441 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 86 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7488
  • ფართი 7554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10078
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
80 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10379
  • ფართი 3600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
90 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10381
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13570
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
100 000 € 80 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18454
  • ფართი 7378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
110 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18938
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19433
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
100 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19690
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა