90 000 €
415 €/m²
Property 24226 photo 1
Property 24226 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 217 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space of 217 sqm. The commercial space is divided into three levels, the underground floor of 88sqm that contains one open space, a store room, and three WC, the ground floor of 104 sqm that contains one open space, one kitchen, and two WC, first floor of 25 sqm that contains one open space.

The commercial space is located in Kipseli area in Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
120 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45118
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
90 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24226
  • ფართი 217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა