კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1000 m² ცენტრალურ საბერძნეთში
საბერძნეთი
სტერეა ელადა
აეტოლია და აკრნანია
ნავპაკტოსი
ნავპაკტოსი - ცენტრი
80 000 €
80 €/m²
ობიექტის კოდი
24143
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1000 m²
რეგიონი
ცენტრალური საბერძნეთი
ადგილი
ნავპაკტოსი - ცენტრი (ნავპაკტოსი) | აეტოლია და აკრნანია (სტერეა ელადა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
500 m
მანძილი აეროპორტამდე:
50 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in central Greece. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
80 000 €
80 €/m²
სასტუმრო 1000 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
24143
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
90 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 1052 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
30163
ფართი
1052 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
75 000 €
70 €/m²
სასტუმრო 1058 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
14202
ფართი
1058 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
80 000 €
153 €/m²
სასტუმრო 520 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
44077
ფართი
520 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
80 000 €
412 €/m²
სასტუმრო 194 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
3056
ფართი
194 m²
მანძილი ზღვიდან
48000 m
იყიდება
95 000 €
121 €/m²
სასტუმრო 780 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
20467
ფართი
780 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
70 000 €
157 €/m²
სასტუმრო 445 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
15847
ფართი
445 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
100 000 €
555 €/m²
სასტუმრო 180 m² ცენტრალური საბერძნეთი
ცენტრალური საბერძნეთი
ობიექტის კოდი
62512
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
120000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the