Property 24118 photo 1
Property 24118 photo 2
Property 24118 photo 3
Property 24118 photo 4
Property 24118 photo 5
Property 24118 photo 6
Property 24118 photo 7
Property 24118 photo 8
Property 24118 photo 9
Property 24118 photo 10
Property 24118 photo 11
Property 24118 photo 12
Property 24118 photo 13
Property 24118 photo 14
Property 24118 photo 15
Property 24118 photo 16
Property 24118 photo 17
Property 24118 photo 18
Property 24118 photo 19
Property 24118 photo 20
Property 24118 photo 21
Property 24118 photo 22
Property 24118 photo 23
Property 24118 photo 24
Property 24118 photo 25
Property 24118 photo 26
Property 24118 photo 27
Property 24118 photo 28
Property 24118 photo 29
Property 24118 photo 30

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 46 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6711 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 255 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

Land for sale with an area of 6711 square meters, located in the south-west of Corfu Island. The plot overlooks the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65710
  • ფართი 3533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
200 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38650
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
320 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34397
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
315 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48867
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
250 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35219
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31501
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
199 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60789
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42915
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა