465 000 €
74 €/m²
Property 24097 photo 1
Property 24097 photo 2
Property 24097 photo 3
Property 24097 photo 4
Property 24097 photo 5
Property 24097 photo 6
Property 24097 photo 7
Property 24097 photo 8
Property 24097 photo 9
Property 24097 photo 10
Property 24097 photo 11
Property 24097 photo 12
Property 24097 photo 13
Property 24097 photo 14
Property 24097 photo 15
Property 24097 photo 16
Property 24097 photo 17
Property 24097 photo 18
Property 24097 photo 19
Property 24097 photo 20
Property 24097 photo 21
Property 24097 photo 22
Property 24097 photo 23
Property 24097 photo 24
Property 24097 photo 25
Property 24097 photo 26
Property 24097 photo 27

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,85 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6260 კვ.მ. on the island of Corfu. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

For sale, a 6260 sq.m land plot located in the west of Corfu, in Pentati area.

The plot has access by an asphalted road of the area, borders the local road.

The part of it next ot the road is slightly inclined and has big rocks, the other part is sloping and has a high cliff in the middle with a fantastic sea view from the top. However, the sea vue is available from other parts of the plot as well.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51715
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2750 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
530 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29696
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
399 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60783
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა