იყიდება - კოტეჯი 500 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 850 000 €
3700 €/m²
Property 24040 photo 1
Property 24040 photo 2
Property 24040 photo 3
Property 24040 photo 4
Property 24040 photo 5
  • ობიექტის კოდი 24040
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 500 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 7590 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 500 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 7 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 4 სააბაზანო ოთახები, 2 საკუჭნაო. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 5681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9069
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 850 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24040
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35703
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33174
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა