იყიდება - კოტეჯი 470 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 700 000 €
3617 €/m²
Property 23754 photo 1
Property 23754 photo 2
Property 23754 photo 3
Property 23754 photo 4
Property 23754 photo 5
Property 23754 photo 6
Property 23754 photo 7
Property 23754 photo 8
Property 23754 photo 9
Property 23754 photo 10
Property 23754 photo 11
Property 23754 photo 12
Property 23754 photo 13
Property 23754 photo 14
Property 23754 photo 15
Property 23754 photo 16
Property 23754 photo 17
Property 23754 photo 18
Property 23754 photo 19
Property 23754 photo 20
  • ობიექტის კოდი 23754
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 470 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 570 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 470 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Beautiful luxury Villa located in Germasogeia Area (Tourist Area). Safe and peaceful area. 300m from the sea, 5 minutes from the highway. All the facilities are near. Bars, Restaurants, S/market, 5 stars luxury hotel.

In the House they are:
- Central Heating,
- Air- Conditions,
- Alarm System,
- Satellite Antenna, Italian Leather Furniture,
- Private swimming pool.
Ground Floor 100sqm:
- Kitchen
- Living Room
- Dining Room
- Guest Toilet
- Fire place
- Bar
1st Floor 100sqm:
- One (1) master bedroom
With bathroom Jacuzzi and Sauna
- Three (2) Bedrooms
Basement 150sqm :
- Kids Playground equipped
- Landry
- Kitchen
- Made bedroom with WC and shower
- Covered parking place for 3 cars with safety doors
External Description:
- Big & equipped BBQ area
- Sunbeds for swimming pool
- Private swimming pool
- Garden with fruit trees
- Uncovered parking for 2 cars with remote control
Soffit 80sqm:
Can be used as extra bedroom or any client needs

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 680 000 € 4745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49807
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 450 000 € 7837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44081
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10947
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა