1 300 000 €
9286 €/m²
Property 23730 photo 1
Property 23730 photo 2
Property 23730 photo 3
Property 23730 photo 4
Property 23730 photo 5
Property 23730 photo 6
Property 23730 photo 7
Property 23730 photo 8
Property 23730 photo 9
Property 23730 photo 10
Property 23730 photo 11
Property 23730 photo 12
Property 23730 photo 13
Property 23730 photo 14
Property 23730 photo 15
Property 23730 photo 16
Property 23730 photo 17
Property 23730 photo 18
Property 23730 photo 19
Property 23730 photo 20
Property 23730 photo 21
Property 23730 photo 22
Property 23730 photo 23
Property 23730 photo 24
  • ობიექტის კოდი 23730
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 140 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

• Air conditioning and heating in the living room and bedrooms.
• Bedrooms: 3 (2 double beds and one twin bed). The bedroom has fitted wardrobes.
• Living room with TV and satellite TV.
• Fully equipped kitchen: fridge, stove, washing machine, oven, extractor fan, all kitchen utensils.
• Dining table and 6 chairs.
• Private parking.
Ready title deeds

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 930 000 € 13985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41323
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 100 000 € 4074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20274
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 260 000 € 14482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41348
  • ფართი 87 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 250 000 € 6793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9798
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 250 000 € 7530 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47028
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26183
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა