იყიდება - სასტუმრო 10000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა სივირი
590 000 €
59 €/m²
Property 23691 photo 1
Property 23691 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 640 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა