იყიდება - კოტეჯი 675 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
4 240 000 €
6281 €/m²
Property 23668 photo 1
Property 23668 photo 2
Property 23668 photo 3
Property 23668 photo 4
Property 23668 photo 5
Property 23668 photo 6
Property 23668 photo 7
Property 23668 photo 8
Property 23668 photo 9
Property 23668 photo 10
Property 23668 photo 11
  • ობიექტის კოდი 23668
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 675 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1191 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 675 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 860 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23650
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 8
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 500 000 € 5520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38600
  • ფართი 634 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 300 000 € 7627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49056
  • ფართი 826 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
5 995 000 € 5995 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47610
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 500 000 € 4660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29070
  • ფართი 751 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25784
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა