იყიდება - კოტეჯი 680 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
3 420 000 €
5029 €/m²
Property 23664 photo 1
Property 23664 photo 2
Property 23664 photo 3
Property 23664 photo 4
Property 23664 photo 5
Property 23664 photo 6
Property 23664 photo 7
Property 23664 photo 8
Property 23664 photo 9
  • ობიექტის კოდი 23664
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 680 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1334 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 680 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღებები ოთახები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Is an exclusive collection of beachfront villas within a peaceful gated community offering 16 unique villas for private ownership. 
The development is located on the east coast of Cyprus, conveniently situated only 10 minutes from the islands main International Airport and 15 minutes from Larnaka city centre offering culture, entertainment, restaurants and shopping. These beautiful villas which boast an exemplary finish and presented to the highest possible standard, are situated in a private location maintaining a serene and quite ambience. 
Careful planning provides extremely comfortable accommodation offering a wealth of living space and ample entertaining areas for your family and honored guests. 
The villas boast extremely spacious 5, 6 and 7 bedroom family homes, offering extensive living areas from 676m² to 1703m². Each villa is well laid out for personal living and entertainment, but perhaps the best thing of all are their large landscaped gardens with magnificent private swimming pools which allow you to enjoy outdoor activities in total seclusion.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 632 000 € 9227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31679
  • ფართი 502 m²
იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49148
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა