იყიდება - კოტეჯი 450 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
650 000 €
1444 €/m²
Property 23525 photo 1
Property 23525 photo 2
Property 23525 photo 3
Property 23525 photo 4
Property 23525 photo 5
Property 23525 photo 6
Property 23525 photo 7
Property 23525 photo 8
Property 23525 photo 9
Property 23525 photo 10
Property 23525 photo 11
Property 23525 photo 12
Property 23525 photo 13
Property 23525 photo 14
Property 23525 photo 15
Property 23525 photo 16
  • ობიექტის კოდი 23525
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 450 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 563 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 450 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

Beautiful modern house for sale at a prime residential area located in city Limassol. Sloped lot house plan takes full advantage of its asymmetrical design, creating unique indoor/outdoor spaces that elevate your standard of living.

  • Veranda Garden 
  • Lights Balconies 
  • Open Terrace
  • Parking for 4 Cars
  • Main Living Area: Floor Levels: 4mLiving/ Dining Area En Suite Dressing Room
  • Open Kitchen
  • Details: Office, Laundry Room, Sauna, BBQ
  • Central Fuel Heating
  • Air Conditioning

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
675 000 € 3648 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41846
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა