იყიდება - კოტეჯი 525 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 500 000 €
4762 €/m²
Property 23520 photo 1
Property 23520 photo 2
Property 23520 photo 3
Property 23520 photo 4
Property 23520 photo 5
Property 23520 photo 6
Property 23520 photo 7
Property 23520 photo 8
Property 23520 photo 9
Property 23520 photo 10
Property 23520 photo 11
Property 23520 photo 12
Property 23520 photo 13
Property 23520 photo 14
Property 23520 photo 15
  • ობიექტის კოდი 23520
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 525 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 878 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 940 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 525 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A lovely villa situated in a quite residential area with only a 2 minuts drive to the Four seasons beach. The villa consists of 3 floors a large garden and a big swimming pool. It has been built to provide a beautiful sea view from nearly every bedroom and living place as well as access to a panoramic sea view from the roof. It has a private gated parking, covered and uncovered as well as an advantage of being situated in a dead end road providing maximum privacy. It also has a sauna, jacuzzi and a pool table. The villa is ideal for families with children guaranteeing them the comfort and safety.

  • Private Pool
  • Pool Cleaning System
  • Parking: Automatic Gate
  • Main Living Area: Floor Levels: 3 Living/ Dining Area Bedrooms: 6 Bathrooms: 5 En SuiteIndoor Jacuzzi Built In Closets Toilets: 5
  • Open Kitchen Marble Countertop
  • Marble Floors
  • Central Fuel Oil Heating
  • Central Air Conditioning

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 900 000 € 4414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31220
  • ფართი 657 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 270 000 € 6005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45647
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა