იყიდება - სასტუმრო 1120 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პოსეიდი
220 000 €
196 €/m²
Property 2349 photo 1
Property 2349 photo 2
Property 2349 photo 3
Property 2349 photo 4

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1120 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The village is famous for its very beautiful beach. At the same time, there is a fairly developed infrastructure and you can find everything you need.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა