3 500 000 €
14583 €/m²
Property 23454 photo 1
Property 23454 photo 2
Property 23454 photo 3
Property 23454 photo 4
Property 23454 photo 5
  • ობიექტის კოდი 23454
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 240 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The apartment is located in a private complex, in elite area of Limassol city. 

იყიდება
2 840 000 € 17005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41361
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 880 000 € 17245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41365
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41286
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 600 000 € 11612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50033
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა