Property 23389 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12218 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 7322 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot is located in one of the most elite areas of. Corfu, where there is a large number of detached houses and villas. A place with a developed infrostructure, a few kilometers from the city, less than one kilometer to the central port of the island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62294
  • ფართი 10959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
3 300 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65638
  • ფართი 91445 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31964
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 100 000 € 402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45345
  • ფართი 7700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
3 675 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32766
  • ფართი 6850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 650 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35781
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა