იყიდება - კოტეჯი 245 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
654 500 €
2671 €/m²
Property 23202 photo 1
Property 23202 photo 2
Property 23202 photo 3
Property 23202 photo 4
Property 23202 photo 5
Property 23202 photo 6
Property 23202 photo 7
Property 23202 photo 8
Property 23202 photo 9
Property 23202 photo 10
Property 23202 photo 11
Property 23202 photo 12
Property 23202 photo 13
Property 23202 photo 14
Property 23202 photo 15
Property 23202 photo 16
Property 23202 photo 17
Property 23202 photo 18
  • ობიექტის კოდი 23202
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 245 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 265 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 16 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 245 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A truly exclusive Villa located on the hills of Peyia village, enjoys breathtaking views of the sea stretching over the entire Pafos district. The lively village square is only a stones throw away, and Coral Bay, the best beach on the island is only a five minute drive, with Paphos town being a mere fifteen. Ground floor have “Granny flat” consisting of two to three bedrooms, kitchen, bathroom and sitting room. Enjoying the same unobstructed sea view, this lower ground “Granny flat” can be used as a self-contained apartment by a separate entrance and by an indoor staircase as part of the villa.

The design features of these villas have been tweaked to perfection. These beautiful villas do not overlook each other and have been placed so that natural sunlight flows through them from sunrise to sunset. Premium quality finishes have been tastefully put together in all indoor and outdoor areas of the villas. The combination of desirable location, magnificent views and superior quality materials and finishes make Villa the right choice for the discerning customer.

იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51965
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40270
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42994
  • ფართი 209 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
621 500 € 3253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42993
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა