იყიდება - კოტეჯი 300 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 100 000 €
3667 €/m²
Property 23126 photo 1
Property 23126 photo 2
Property 23126 photo 3
Property 23126 photo 4
Property 23126 photo 5
Property 23126 photo 6
Property 23126 photo 7
Property 23126 photo 8
Property 23126 photo 9
Property 23126 photo 10
Property 23126 photo 11
Property 23126 photo 12
Property 23126 photo 13
  • ობიექტის კოდი 23126
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 300 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 500 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 300 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Villa locaited a mere 100 meters from the best beach on the island, this villa is a synonym of elegance. With magnificent views to the new marina site, the creation of this villa involved placing emphasis on creating a stylish and modern home whilst maintaining the uniqueness of Mediterranean architecture. Masterful architecture has been used to ensure that the positioning of the villa allows for maximum natural light to flow through the entire villa for as long as possible, and also to ensure privacy.

Features
Detached villa
Exclusive location
100 Meters to Coral Bay beach

იყიდება
1 395 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45719
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44089
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
970 000 € 5449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26309
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა