იყიდება - კოტეჯი 207 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
399 000 €
1928 €/m²
Property 22915 photo 1
Property 22915 photo 2
Property 22915 photo 3
Property 22915 photo 4
Property 22915 photo 5
Property 22915 photo 6
Property 22915 photo 7
Property 22915 photo 8
Property 22915 photo 9
Property 22915 photo 10
Property 22915 photo 11
Property 22915 photo 12
Property 22915 photo 13
Property 22915 photo 14
Property 22915 photo 15
Property 22915 photo 16
Property 22915 photo 17
Property 22915 photo 18
  • ობიექტის კოდი 22915
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 207 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1097 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 207 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

იყიდება
345 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41016
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
395 000 € 1828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51911
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 1038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45213
  • ფართი 337 m²
  • Rooms 4
იყიდება
348 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34225
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
432 000 € 3042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46077
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26371
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა