იყიდება - კოტეჯი 500 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 300 000 €
4600 €/m²
Property 22893 photo 1
Property 22893 photo 2
Property 22893 photo 3
Property 22893 photo 4
Property 22893 photo 5
Property 22893 photo 6
Property 22893 photo 7
Property 22893 photo 8
Property 22893 photo 9
Property 22893 photo 10
Property 22893 photo 11
Property 22893 photo 12
Property 22893 photo 13
  • ობიექტის კოდი 22893
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 500 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxury Villa. Breathtaking panoramic sea views

  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms en suite in all bedrooms
  • Covered car port
  • Covered pergolas and large covered and uncovered verandas 
  • Landscaped Garden 
  • Stone waterfall feature
  • Overflow infinity swimming pool
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Entertaining area with bar and home cinema

იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 929 780 € 4717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34221
  • ფართი 621 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 150 000 € 5874 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42435
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 900 000 € 4414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31220
  • ფართი 657 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 380 000 € 4524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21427
  • ფართი 526 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა