იყიდება - კოტეჯი 210 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 000 000 €
4762 €/m²
Property 22891 photo 1
Property 22891 photo 2
Property 22891 photo 3
Property 22891 photo 4
Property 22891 photo 5
Property 22891 photo 6
Property 22891 photo 7
Property 22891 photo 8
Property 22891 photo 9
Property 22891 photo 10
Property 22891 photo 11
Property 22891 photo 12
Property 22891 photo 13
Property 22891 photo 14
  • ობიექტის კოდი 22891
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 210 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 503 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 210 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33046
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
910 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56007
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 5118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37733
  • ფართი 254 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44089
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43809
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23738
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა