Property 22872 photo 1
Property 22872 photo 2
Property 22872 photo 3
Property 22872 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
900 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9104
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
690 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65497
  • ფართი 5060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
800 000 € 199 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22088
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 180 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33244
  • ფართი 9150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
950 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34020
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m

სიახლეების დაგზავნა