იყიდება - მიწის ნაკვეთი 1500 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა სივირი
3 700 000 € 3 500 000 €
2333 €/m²
Property 22858 photo 1
Property 22858 photo 2
Property 22858 photo 3
Property 22858 photo 4
Property 22858 photo 5
Property 22858 photo 6
Property 22858 photo 7
Property 22858 photo 8
Property 22858 photo 9
Property 22858 photo 10
Property 22858 photo 11
Property 22858 photo 12
Property 22858 photo 13
Property 22858 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1989
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 40
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 40
  • Bedrooms: 40
  • WCs: 40
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 20 საძინებელი ოთახები, 20 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება 20 საძინებელი ოთახები, 20 სააბაზანო ოთახები. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა