776 500 €
4823 €/m²
Property 22797 photo 1
Property 22797 photo 2
Property 22797 photo 3
Property 22797 photo 4
Property 22797 photo 5
Property 22797 photo 6
Property 22797 photo 7
Property 22797 photo 8
Property 22797 photo 9
Property 22797 photo 10
Property 22797 photo 11
Property 22797 photo 12
Property 22797 photo 13
Property 22797 photo 14
Property 22797 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 161 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
770 000 € 4502 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52034
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33231
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23745
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5
იყიდება
635 000 € 2634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51912
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 4
იყიდება
716 209 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52392
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42080
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა