მოთხოვნით

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17000 კვ.მ. in Ionian Islands. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

Land for sale in Meganisi.
Meganisi is an island between Lefkada and Aitoloakarnania. It is a point of reference for every traveler who crosses its waters. Βeautiful villages with traditional houses and picturesque alleys, overlook the sea and the wonderful natural environment of the area. The area is perfect and buildable.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
530 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43885
  • ფართი 6179 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16935
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
110 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41976
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
850 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6877
  • ფართი 23940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა