იყიდება - კომერციული ქონება 93 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი გალაცი
60 000 €
645 €/m²
Property 22720 photo 1
Property 22720 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 93 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The commercial space is located in the ground floor in  Galatsi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 1621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9320
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა