იყიდება - კოტეჯი 146 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
ფასი 369 000 €
2527 €/m²
Property 22686 photo 1
Property 22686 photo 2
Property 22686 photo 3
Property 22686 photo 4
Property 22686 photo 5
Property 22686 photo 6
Property 22686 photo 7
  • ობიექტის კოდი 22686
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 146 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 240 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 146 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33427
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23193
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49844
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა