იყიდება - კუნძული 330 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
250 000 € 195 000 €
591 €/m²
Property 22600 photo 1
Property 22600 photo 2
Property 22600 photo 3
Property 22600 photo 4
Property 22600 photo 5
Property 22600 photo 6
Property 22600 photo 7
Property 22600 photo 8
Property 22600 photo 9
Property 22600 photo 10
Property 22600 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 330 კვ.მ on the Olympic Coast. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა