მოთხოვნით
Property 22565 photo 1
Property 22565 photo 2
Property 22565 photo 3
Property 22565 photo 4
Property 22565 photo 5
Property 22565 photo 6
Property 22565 photo 7
Property 22565 photo 8
Property 22565 photo 9
Property 22565 photo 10
Property 22565 photo 11
Property 22565 photo 12
Property 22565 photo 13

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9375 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
125 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62298
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
60 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62633
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
17 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57099
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
170 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56817
  • ფართი 7421 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
100 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57706
  • ფართი 8781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა