Property 22562 photo 1
Property 22562 photo 2
Property 22562 photo 3
Property 22562 photo 4
Property 22562 photo 5
Property 22562 photo 6
Property 22562 photo 7
Property 22562 photo 8
Property 22562 photo 9
Property 22562 photo 10
Property 22562 photo 11
Property 22562 photo 12
Property 22562 photo 13
Property 22562 photo 14
Property 22562 photo 15
Property 22562 photo 16
Property 22562 photo 17
Property 22562 photo 18

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

Land for Sale – 7,000 sq.m with Stunning Sea View

An exceptional opportunity to own a spacious 7,000 sq.m land plot overlooking breathtaking sea views.

Location: South-East, Boukari.

Perfect for building a private villa, holiday retreat, or investment project.

Key Features:

  • Expansive 7,000 sq.m plot
  • Sea view
  • Peaceful, natural surroundings
  • Olive trees
  • Sloping
  • Ideal for residential or development use
  • Easy access to main roads and nearby amenities

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
375 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3960
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33336
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
370 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49614
  • ფართი 44872 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31969
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
400 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33310
  • ფართი 20700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა