40 000 €
533 €/m²
Property 22526 photo 1
Property 22526 photo 2
Property 22526 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 75 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის სათავსო.

The property which extends in total to 75 sq.m , 30 sqm ground floor, 30 sqm basement and 15 sq. loft space 

is located in the centre of Athens in Gyzi area 

The commercial place is also offered for rent in the price 280 euros per month 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
38 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13532
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30403
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
45 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36691
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
40 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22526
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა